درباره مشاور املاک اورست

گروه مشاورین املاک اورست در آذر ماه 1395 شکل گرفته است  همینک عضو اتحادیه مشاورین املاک شهرستان شاهین شهر و دارای مجوز فعالیت رسمی به شماره صنفی 0466628694 کلیه کارمندان و اعضاء تشکیل دهنده‌ی این گروه همگی دارای تحصیلات عالیه حداقل با مدرک کارشناسی و عمدتا در رشته‌های فنی و مهندسی می‌باشند و از آموزش‌های لازم جهت ارایه خدمات مشاوره‌ای در زمینه املاک بهره جسته‌اند.

هدف املاک اورست

با توجه به اینکه صنعت و حرفه مشاورین املاک از دیرباز در کشورمان سابقه دارد، با عنایت به رشد جمعیت و گسترش شهرها، نیاز به ایجاد ساختاری حرفه‌ای و مدرن و امروزی در این راستا به چشم می‌خورد که متاسفانه غالبا امروزه ارائه چنین خدمات حرفه‌ای در این صنعت کمتر مشاهده می‎‌گردد.

معرفی اورست

این مجموعه با مدیریت و صاحب امتیازی آقای فولادی شکل گرفته است. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد مهندسی سازه بوده و بالغ بر بیست سال سابقه‌ی کار در زمینه‌های مختلف صنعت ساختمان را دارد.

اهداف ما

ارائه سرویس‌های لازم به مشتریان محترم جهت هر گونه معاملات ملکی با روش‌های نوین امروزی و با عنایت به حفظ کرامات انسانی مشتریان محترم بر پایه رعایت اصول مشتری مداری. ارائه خدمات مشاوره‌ای فنی به مشتریان محترم. ارایه خدمات حقوقی جهت انجام معاملات مشتریان محترم و انعقاد قراردادهای اصولی و متقن جهت کاهش ضریب مخاطرات احتمالی.

شعار ما

ما به جزئیات خواسته های مشتریانمان اهمیت ویژه ای می دهیم .

مدیر مشاور املاک اورست کیست ؟

محمد فولادی، مدیر و موسس مشاور املاک اورست دارای گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001 از دانشگاه QAL انگلستان و گواهینامه حضور در دوره مشاغل پر ریسک از آکادمی ICB ایتالیا و پروانه تخصصی مشاورین درجه 1 املاک و   گواهینامه مدیریت از آکادمی york cert کانادا  و گواهینامه دوره مدیریت راهبردی در مشاغل پر ریسک از انجمن متخصصین ایران و گواهینامه آموزش مت جدید مشاور املاک از آکادمی QAL انگلستان و مدرک پادفک زبان روسی از دانشگاه شوچنکو اکراین را دارا می باشند