اجاره ویلا در باغ بهادران اصفهان

6 بهمن 1400
0 نظر

مشاور املاک اورست

باغ بهادران، شهری از توابع بخش باغ بهادران شهرستان لنجان در استان اصفهان (واقع در جنوب غربی و در مسیر جاده اصفهان – شهرکرد و در فاصله 68 کیلومتری شهر اصفهان) در مرکز ایران است. باغ بهادران ویلاهای خوب و زیبایی دارد که شما می توانید برای گذران تعطیلات و عوض کردن آب و هوا به آنجا رفته و ویلا اجاره کنید. ما قصد داریم در این مقاله به مقوله‌ی اجاره ویلا در این شهر اشاره کنیم. ضمناً در صورت داشتن پرسشی بیشتر به صفحه ی تماس با ما در وب سایت مجموعه املاک اورست وارید شوید.
باغ بهادران بهشتی کوچک در کنار رودخانه زاینده رود است. این شهر زیبا و توریستی با قرار گرفتن در کرانه رودخانه زاینده‌رود از طبیعتی زیبا و سرسبز برخوردار است که همواره مورد توجه مردم منطقه و گردشگران بوده است.

در باب وجه تسمیه نام باغ بهادران باید گفت که؛ عده ای از محققین بر این باورند که نام اصلی این شهر بغ آذران است. بغ (خدا)، آذر(آتش)، ران(محل) است. این نام به معنی محل آتش خدا، یا باغ آتشکده است. ولی امروز نام این شهر باغ بهادران که برخی از محلی‌ها آن را باغ وردان، باغ بردان، باغ بادرون می‌خوانند.

جاری بودن زاینده رود، ساحل زاینده رود و روستاها و باغ‌هایی که در مسیر رودخانه قرار دارند از جاذبه‌های طبیعی این منطقه خوش آب و هوا هستند. از مکان‌های دیدنی این شهر می‌توان به جاری بودن زاینده رود، ساحل آن و روستاها و باغ‌هایی که در مسیر رودخانه قرار دارند، اشاره کرد.

لذا با وجود خشکسالی‌های اخیر در اصفهان و کاهش حجم آب پشت سد زاینده رود، همواره به دلیل تامین آب صنایع ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه و همچنین رساندن آب به تصفیه‌ خانه‌های در مسیر شهر اصفهان، باغ بهادران همیشه شاهد جاری بودن آب در زاینده رود بوده است.

این مجاورت و نیز دمای متعادل و هوای پاک و بدون آلایندگی باعث شده تا باغ بهادران در فصول مختلف سال میزبان مسافران و گردشگران داخلی و خارجی باشد. از این رو یکی از کسب و کارهای جدید در باغ بهادران، تجهیز و به روز کردن باغ ویلاهای شخصی و همچنین اجاره باغ ویلاهای باغ بهادران در حاشیه زاینده رود است.
یکی از گزینه‌های بسیار شگفت‌ انگیز باغ بهادران، اجاره ویلا در باغ بهادران است. احتمال اینکه سفر به این شهر خوش آب و هوا بیشتر از یک روز طول بکشد، وجود دارد. لذا مسافران دوست دارند که از یک روز بیشتر بمانند. پس به اجاره‌ی ویلا نیاز خواهند داشت.
همان‌گونه که گفته شد در این شهر اقامت گاه‌های متعددی برای اجاره ویلا در باغ بهادران وجود دارد. از جمله این اقامت گاه‌ها سوئیت‌های زیبایی است که به روش‌های مختلفی مانند آنلاین و حضوری در دسترس هستند. در باغ بهادران سوئیت‌ها و ویلاها به شکل شهرک‌هایی در آمده‌اند که به طور اختصاصی از مسافران این خطه پذیرایی می‌کنند.

سوئیت های باغ بهادران نیز مانند ویلاهای آن با توجه به متراژ و ظرفیت، امکانات، منطقه قرارگیری و … به انواع و قیمت‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. در نتیجه شما می‌توانید طبق نظر، پسند و بودجه خود سوئیت انتخاب و اجاره کنید.

همچنین باید بدانید اجاره ویلا باغ بهادران به صورت یک روزه هم در دسترس است و مسافران به راحتی می‌توانند در صورت تمایل فقط یک شب در این اقامتگاه‌ها اقامت داشته باشند.

پیام بگذارید